Nowa odsłona porównań Wrocław wczoraj i dzisiaj.

Może nie taka nowa bo Ameryki nie odkryłem (tu, tu i tu), ale na pewno nowa na blogu :) Sądzę, że teraz zdecydowanie lepiej będzie się oglądało zmiany jakie zaszły na przestrzeni lat we Wrocławiu.

Kolaże czy zestawienia dalej będą, ale tak jak to jest aktualnie tylko jako zapowiedź wpisu na facebooku np. Jeśli chodzi o ich jakość to trzeba pamiętać, że najlepsza jest na blogu. Wszędzie indziej niestety jakość prezentacji spada. I na to nie mam wpływu.

Instrukcja obsługi

Porównanie można oglądać na dwa sposoby. Ręcznie czyli samemu odsłaniać zdjęcie (jak najedziemy na zdjęcie pojawi się na środku suwak, którym ruszamy na lewo i prawo) lub automatycznie, czyli albo wyświetlamy zdjęcie dzisiaj albo zdjęcie wczoraj (klikając na niebieskie linki Wczoraj i Dzisiaj pod porównaniem.) Gdyby były jakieś problemy piszcie.

Źródło:
- Archiwalne Wratislaviae Amici – http://dolny-slask.org.pl/
- Współczesne Jacek Zarychta

6 myśli nt. „Nowa odsłona porównań Wrocław wczoraj i dzisiaj.

  1. Świetnie zrobione jeśli chodzi o ten suwak
    wolę starszy nieporządek niż nowy jeszcze większy rozgardiasz :) ale to chyba każdy! praktycznie nie do rozpoznania (zamurowane wypełnione arkady)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>